Strona główna  |   Logowanie  |   Kontakt
logout
O Firmie
Firma ANDYCOM rozpoczęła swoją działalność w 1995r. Początkowo główną działalnością były usługi informatyczne w sporcie.
Dzisiaj świadczymy usługi w szerokim zakresie, od projektów poprzez sprzęt do oprogramowania w zakresie integracji systemów łączności analogowej i cyfrowej.

Podstawowym profilem działalności są usługi w zakresie oprogramowania, z czasem został rozwinięty dział projektowania CAD 2D oraz 3D który doskonale uzupełnia projekty o możliwość wytwarzania obudów i innych skomplikowanych detali.

Aby możliwe było zaprojektowanie i wykonanie kompletnych rozwiązań integracyjnych z zakresu radiokomunikacji i informatyki projektujemy również kompletne urządzenia oparte o mikrokontrolery jednoukładowe w architekturze 8bit/32bit jak również układy logiki programowalnej FPGA. Do każdego urządzenia opracowywany jest schemat jak również płytka PCB. W zależności od stopnia skomplikowania projektujemu obwody PCB jedno lub wielowarstwowe.

Zajmujemy się również radiokomunikacją analogową i cyfrową (Tetra, DMR-MOTOTRBO) w szczególności w oparciu o produkty firmy Motorola.

Pomiń łącza nawigacji
Copyright 2014 © ANDYCOM